Hazır Web Site ve Sistemler - Neler Yaparız | Poenfi
Hazır Web Site ve Sistemler

Hazır Web Site ve Sistemler, uzun yıllardır web teknolojileri alanında bulunan ücretli, ücretsiz genel olarak içerik yönetimiyle ilgili sistemlerdir.

Hazır Web Site ve Sistemler

Hazır Web Site ve Sistemler, uzun yıllardır web teknolojileri alanında bulunan ücretli, ücretsiz genel olarak içerik yönetimiyle ilgili sistemlerdir. Başta WordPress olmak üzere milyonlarca web site altyapısında kullanılmaktadır. Sürekli geliştirilen sistemler olmanın yanında arka plan olarak aşağı yukarı kullanım açısından sabittirler ancak ön yüzde tema ve özellik anlamında geniş bir seçenek listesine sahiptirler. Ekonomik olmalarının yanında daha kısa sürede yayına girebilen web sistemleridir. Bilindik ve en sık kullanılan hazır sistemlerin tümünün kurulum ve genel ayarlamalarını yapabilir, yapısına uygun her özelliği ekleyebilir, sıfırdan yeni bir tema oluşturabiliriz.

Hazır sistemlerin dezavantajı, çoğunlukla hazır yapı ve özellikler kullanıldığından olağandan fazla kod yığınına sahiptirler ve hız anlamında beklenen performansı gösteremeyebilirler.

Hazır Web Site ve Sistemler Aşamaları

  • Uygun hazır sistemin markanız, ürünleriniz için değerlendirilmesi, seçilmesi,
  • Hazır sistem tema örneklerinin sunulması, istenirse özgün bir tema oluşturulması, kodlanması ve entegre edilmesi,
  • Yayın öncesi sistemin tüm güvenlik gerektiren alanlarının kontrolü, performans iyileştirmelerinin yapılması,
Yukarı