Kurumsal

Kurumsal

Poenfi, dijital ve basılı reklam alanında markanızı bulunduğu sektöre göre analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirler ve sizi planlı bir şekilde ileriye taşır.

Poenfi - Dijital Reklam ve Bilişim

Poenfi, dijital ve basılı reklam alanında markanızı bulunduğu sektöre göre analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirler ve sizi planlı bir şekilde ileriye taşır. Sizin ulaştırdığınız veya kendi edindiği verilerle tam isabetli çıkarımları yaparak baştan oluşturulmasını veya yayında, sergilenmekte olan markanızın, ürünlerinizin tanıtımını, geliştirilmesini amaçlar. Aldığı tüm projeleri görsel, matematiksel hesaplamaların süzgecinden geçirerek kusursuz teslim etme garantisi verir. Markanızın tüm gereksinimlerini düşünerek genel planlama, uygulama ve daha fazlası için özgün çalışmalar üretebilir.

Poenfi, sözcük anlamı olarak bilinen dillerde bir karşılığı olmayan, özel ya da teknik bir anlam taşımayan, yöresel bir kahve tanıtır gibi aromatik söylemlerde bulunamadığımız, kullanımında oluşan yüz mimikleri gibi ilginç, sempatik etkenler düşünülerek edinilmiş ve bilinirliğini yaptığı işlerle arttırmayı hedefleyen marka adımızdır.

  • Rasyonel: Tüm tasarım, kod ve yazılım projelerinde objeler, katmanlar, hiza ve orantılar doğru biçimde hesaplanarak uygulanır.
  • Sanatsal: Yapılacak tüm tasarımların her alanı, aşaması özgün olarak üretilir ve uygulanır.
  • Performans: Web projeleri çok sayıda test, analiz sonuçlarından geçerli puan alarak en iyi ve hızlı çalışacak şekilde yayına verilir.

Neden Biz?

Şimdiye kadar yapmış olduğumuz çalışmalardan not alınmış ve geliştirilmiş kurallara göre ilerleriz. Her alandan karma proje üretmeye çalışmak yerine doğru süreci yönetebilmek için gereksinimleri önceden belirler, doğru planla hatasız sonuç sağlarız.

Tüm projelerimizi yayın sonrasında dahi sürekli takip eder, olası geliştirme veya alt sürümde kalmış özellikler hakkında bilgi veririz. Müşteri Takip Sistemi üzerinden tüm işlerin sözleşme, süre, bütçe, fatura bilgilerini gösterimde tutar, basılı olarak paylaşırız. Kuruluş veya şahısların veri güvenliğine son derece önem vermenin yanında sizin için tasarlanmış, oluşturulmuş dokümanları eksiksiz olarak teslim eder, başka projelerde kullanmayız.

Yukarı