@font-face
Poenfi - Dijital Reklam ve Bilişim
Dijital Reklam ve Bilişim
Rasyonel, Sanatsal, Performans Odaklı
HİZMETLER

Poenfi, Dijital Reklam Planlama, Web Tasarımı, Web Kodlama, Web Yazılımı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları, Arama Motoru Reklamları, Web Site Etkileşim ve Raporlama, Hazır Web Site ve Sistemler, e-Ticaret Sistemleri, Baskı İşleri - Logo, Kurumsal Kimlik, Hosting - Domain Satış ve Desteği gibi konularda hizmet sağlamaktadır... daha fazla bilgi

KURUMSAL

Poenfi - Dijital Reklam ve Bilişim

Poenfi, dijital ve basılı reklam alanında markanızın sektörüne göre en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş analiz sonuçlarından elde ettiği verilerle tam isabetli çıkarımları yaparak baştan oluşturulmasını veya yayında, sergilenmekte olan markanızın, ürünlerinizin tanıtımını, geliştirilmesini amaçlar. Aldığı tüm işleri görsel, matematiksel hesaplamaların süzgecinden geçirerek kusursuz iş teslim etme garantisi verir. Sosyal medyadan, basılı işlerinize markanızın gereksinimlerini düşünerek genel planlama ve daha fazlası için özgün çalışmalar üretebilir.

Poenfi, sözcük anlamı olarak bilinen dillerde bir karşılığı olmayan, özel ya da teknik bir anlam taşımayan, yöresel bir kahve tanıtır gibi aromatik söylemlerde bulunamadığımız, kullanımında oluşan yüz mimikleri gibi ilginç, sempatik etkenler düşünülerek edinilmiş ve bilinirliğini yaptığı işlerle arttırmayı hedefleyen dijital reklam ajansı adımızdır.

Rasyonel; Tüm tasarım, kod ve yazılım projelerinde objeler, katmanlar, hiza ve orantılar doğru biçimde hesaplanarak uygulanır.
Sanatsal; Yapılacak tasarımların her alanı, aşaması üzerinde düşünülerek özgün olarak üretilir.
Performans; Web projeleri çok sayıda test, analiz sonuçlarından geçerek en iyi ve hızlı çalışacak şekilde yayına verilir.

Poenfi - Kurumsal
İLETİŞİM
TEKLİF FORMU