Poenfi - Dijital Reklam ve Bilişim
Dijital Reklam ve Bilişim
Rasyonel, Sanatsal, Performans Odaklı
KURUMSAL

Poenfi, dijital ve basılı reklam alanında markanızın sektörüne göre en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş analiz sonuçlarından elde ettiği verilerle tam isabetli çıkarımları yaparak baştan oluşturulmasını veya yayında, sergilenmekte olan markanızın, ürünlerinizin tanıtımını, geliştirilmesini amaçlar. Aldığı tüm işleri görsel, matematiksel hesaplamaların süzgecinden geçirerek kusursuz iş teslim etme garantisi verir... daha fazla bilgi

Hazır Web Site ve Sistemler

TÜM HİZMETLER

Hazır web site ve sistemler, uzun yıllardır web teknolojileri alanında bulunan ücretli, ücretsiz genel olarak içerik yönetimiyle ilgili sistemlerdir. Başta WordPress olmak üzere milyonlarca web sitesi altyapısında kullanılmaktadır. Sürekli geliştirilen sistemler olmanın yanında arkaplan olarak aşağı yukarı kullanım açısından sabittirler ancak ön yüzde tema ve özellik anlamında geniş bir seçenek listesine sahiptirler. Ekonomik olmalarının yanında daha kısa sürede yayına girebilen web sistemleridir. Bilindik ve en sık kullanılan hazır sistemlerin tümünün kurulum ve genel ayarlamalarını yapabilir, yapısına uygun her özelliği ekleyebilir, sıfırdan yeni bir tema tasarımı oluşturabiliriz.

Hazır sistemlerin dezavantajı, çoğunlukla hazır yapı ve özellikler kullanıldığından olağandan fazla kod yığınına sahiptirler ve hız anlamında beklenen performansı gösteremeyebilirler.

Hazır Web Site ve Sistemler Aşamaları

İLETİŞİM
TEKLİF FORMU