@font-face
Poenfi - Dijital Reklam ve Bilişim
Dijital Reklam ve Bilişim
Rasyonel, Sanatsal, Performans Odaklı
KURUMSAL

Poenfi, dijital ve basılı reklam alanında markanızın sektörüne göre en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş analiz sonuçlarından elde ettiği verilerle tam isabetli çıkarımları yaparak baştan oluşturulmasını veya yayında, sergilenmekte olan markanızın, ürünlerinizin tanıtımını, geliştirilmesini amaçlar. Aldığı tüm işleri görsel, matematiksel hesaplamaların süzgecinden geçirerek kusursuz iş teslim etme garantisi verir... daha fazla bilgi

GİZLİLİK İLKESİ

Kurumsal, Kişisel Veri Güvenliği

Poenfi, proje başlangıcında müşterisi tarafından ulaştırılmaya başlanan verileri kayıt altına alır ancak pazarlama başta olmak üzere hiçbir koşulda üçüncü şahıs ve kuruluşlarla paylaşmaz! Yasal sorumluluk dışında tüm verileriniz (Ad, Soyad, e-Posta, Firma Adı, Adres Bilgileri, Telefon Numaraları ve İçerik Yönetim Paneli, Domain, Hosting, Genel Erişim Bilgileri gibi) güvenli disk alanlarında korunur. Daha önemli veriler ise kapalı devre sunucu ya da dahili/harici disklerde saklanır.

Fiziksel ve elektronik posta adresinize düzenlenen kampanya, bülten gibi görüntü ve bilgi gönderimi yapılabilir ancak müşteri bu gönderimleri almak istemediğini belirttiğinde gönderi tekrarlanmaz. İş bitiminde istendiği taktirde tüm veriler elektronik ortamdan silinir, aksi durumda tüm güvenliği kuruluşumuz sorumluluğundadır.

Tamamlanmış yazılım projelerinde kısa/uzun vadede tarafımızdan sağlanacak olası destek vb. erişimlerde dahi oluşturulan veri tabanlarında kullanıcı, müşteri, yönetici gibi hesap parolalarının güvenliği, bilinmemesi için MD5 kullanılır.

Dijital veya basılı işlerde hazırlanan tüm dokümanlar hatasız şekilde düzenlendikten sonra arşivlenir, başka bir projede (Kod, Yazılım, Tasarım, Baskı İşleri gibi) tekrardan kullanılmaz, satılmaz. Domain, Hosting gibi hizmetlerin erişim bilgileri eksiksiz olarak gönderilir, destek hizmeti alınmadığında tüm yönetim ve sorumluluk müşteriye devredilir.

İLETİŞİM
TEKLİF FORMU